Ürkmez Boyacı Ustası

Temmuz 9, 2019
Ürkmez Boyacı Ustası

İzmir’in en iyi tadilat ve dekor firmalarından biri olan Ege Tadilat Boya Dekorasyon’un ünü Ürkmez’e kadar uzandı. Şimdi evini boyatmak için Ürkmez’e de hizmet vermeye başladık.

İşte Ege T.B.D olarak bizi farklı kılan hizmetlerimiz :

Güvenilir hizmet: Ürkmez Boyacı Ustası olarak güvenilir hizmet veriyoruz.

Oldukça Hızlıyız : Merkezimizin İzmir Konak’ta sizi korkutmasın. Dakikalar en hızlı şekilde size ulaşıp evinizi rengarenk yapıyoruz.

Usta Boyacılar Ürkmez’de Emrinizde : En usta boyacıları emrinize sunuyoruz. Ürkmez boyacı ustası denince akla Ege gelir.

Kaliteli boyalar kullanıyoruz: Ürkmez boyacı ustası olarak kaliteli boyalar kullanıyoruz.  (örneğin ; filli boya,  fawori, dyo)

İşimiz sadece boya değil : Ürkmez boyacı ustası olarak sadece boya yapmıyoruz. Evinizdeki tadilat işlerinizde bize güvenebilirsiniz. Eğer ısı ve yalıtımla alakalı PvC ve Alüminyum doğrama işiniz varsa evinizi yeniden dekore etmek istiyorsanız firmamız doğru adrestir. Anasayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın : egetadilatboyadekor.gen.tr

ÜRKMEZ BOYACI USTASI İLE İNANILMAZ FİYATLARLA EVİNİZİ BOYATIN!

Ege Tadilat Boya Dekor olarak evinizi inanılmaz fiyatlara boyuyoruz. %25 e varan büyük indirimler ve daha fazlası boyacı ustası Ege T.B.D ‘e…

 

Tüm kampanyalar için tıklayın

 

Ara ve güncel fiyatlar hakkında bilgi al

0 541 971 30 67