Boya ve Badana

Cans with color paint, roller brush and color guide
Busy House Painter Painting the Trim And Shutters of A Home.
Ege Boya Ev Boyama 3
Ege Boya Ev Boyama 4
Ege Boya Ev Boyama 5
previous arrow
next arrow

Renkli evler için ilk tercihdir Ege Tadilat Boya ve Dekorasyon. Uzman kadromuz ve yılların deneyimiyle evinizi istediğiniz renkte istediğiniz kalitede boyayıp kirletmeden, titizlikle,  kırmadan dökmeden teslim ediyoruz. 

Hangi boya badana işlerini yapıyoruz?

 Her türlü ev – bina boya ve badana işleriyle duvar, çit, iç cephe ve dış cephe işlerinde bize güvenebilirsiniz. Ayrıca isterseniz alçı ve sıvama işlerinizi bize teslim edebilirsiniz.

Boya ve badana işlerinizi nasıl yapıyoruz?

 

– Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda veya evinize gelip keşif yapılarak en uygun boya seçimi yapılır ve birinci sınıf boyalar tarafımızdan seçilir.

– Dairenizin veya evinizin zeminleri parke ise süpürgelikler kağıt bant ile komple bantlanarak korunur,  ev eşyalı ise eşyalarin üzerine naylon kapatırız.
– Alçı tamir işleriniz varsa boya işleriyle birlikte uygun fiyatlı olarak yapılır. 
– Boyalarımız en iyi şekilde bütün kiri tozu kapatacak şekilde sürülür.

– İşiniz bittikten sonra eviniz, binanız teslim edilir.

 

FİYATLANDIRMA :

Boya ve badana işlerinde fiyatlandırma keşif yapıldıktan veya müşterinin verdiği bilgiler üzerine yapılır. Fiyatlandırma boya maliyeti + işçilik toplamıyla verilir. Ege T.B.D size boya ve badana işlerinizde en iyi işçiliği ve en uygun fiyatlı boya maliyetini garanti eder. Kalite ve uygun fiyat arayan müşterilerimiz hemen bizi aramalı…

Boya ve badana işlerin için Hemen Ara

Boya ve badana işlerin için Hemen Ara

Hemen Ara
×