Tamirat tadilat işleriniz

TAMİRAT TADİLAT

Ege Tadilat 3
Ege Tadilat 2
Ege Tadilat 4
Ege Tadilat
Tadilat
previous arrow
next arrow

Ege T.B.D, İzmir geneline hizmet veren firmamız tüm tadilat dekorasyon işlerinizi a dan z ye yapmaktayız uzman ekibimizle beraber sadece İzmir değil, İzmirin tüm ilçelerine sizlerin hizmetinizdeyiz. Ev,Villa,Ofis,Daire,Mutfak,Banyo dekorasyon tadilat ihtiyaclarınızı kısa sürede gideren İzmir tadilat firması kaliteli tadilatçı ustalarımızla sizlere çözüme dayalı hizmetler sunmaktadır.  Güvenilir ekibimizle titiz çalışmayla işlerinizi gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebileceksiniz tüm büyük küçük işlerinize cevap verebilecek alt yapıya sahip saygın bir kuruluşuz. 

Belli Başlı Tadilat Hizmetlerimiz :

Ev – daire tadilatı : İhtiyaçlarınızı ölçüsünde her türlü tadilat ve tamirat işlerinizi rahatlıkla bize emanet edebilirsiniz. Her türlü ev, daire, villa tamirat tadilat işlerinizde en iyi hizmeti veriyoruz. 

Bina tadilatı : Sadece ev – daire değil binanızı komple tamir etmek isterseniz doğru tercihtir Ege.

Cephe Yenileme : Bina tadilatı kapsamında sunduğumuz hizmetlerdendir. Binanızın cephesini komple yeniliyoruz. 

Banyo Tadilat : Banyo tadilatı tam da ev en sevdiğimiz işlerden. Banyonuzdaki işleri bize bırakın ve arkanıza yaslanın. 

Tuvalet ve Koridor İnşaatı veya Tamiratı: Yeni yaptırdığınız evinizde ek inşaat yaptırmak ve tamirat yaptırmak istediğinizde doğru tercihtir Ege.

Fayans – Parke Döşeme ve Tamiratı: Evinizde fayans veya parke döşemeye ihtiyacınız varsa veya var olan parke veya fayansları tamir ettirmek istiyorsanız hemen bizi arayın.

FİYATLANDIRMA :

Tamirat – Tadilat işlerinizde ücretlendirme keşif yapıldıktan sonra yapılmaktadır. En uygun işçilik ve düşük fiyat garantisi teminatımız altındadır.  Yaptıracağınız işin ücretlendirmesini öğrenmek için hemen bizi arayın.

Tadilat ve Tamirat işlerin için Hemen Ara

Tadilat ve Tamirat işlerin için Hemen Ara

Hemen Ara
×