PVC ve Alimünyum Doğrama

Ege Pvc Sistem 1
Ege Pvc Sistem 3
Ege Pvc Sistem 4
Ege Pvc Sistem 6
Ege Pvc Sistem 7
Ege Pvc Sistem 8
Ege Pvc Sistem 9
Ege Pvc Sistem 22
previous arrow
next arrow

Ege T.B.D, İzmir ve çevresine en kaliteli PVC ve Alimünyum hizmetini sunar.  Pencere, kapı ve diğer doğrama işleriniz için doğru adrestesiniz. 

PVC ve Alimünyum Doğrama nedir?

Doğrama sistemleri belirli bir mekana özel olarak yapılan ve evi, binayı; soğuk, sıcak ve diğer etmenlere karşı koruyan yalıtım malzemelerine verilen genel addır. Genel olarak iki çeşit doğrama vardır. PVC ve Alimünyum. PVC doğrama ağırlıklı olarak plastikten bir malzeme olup alüminyuma göre daha dayanıksız bir malzemedir ve en çok evlerde kullanılır. Alimünyum doğrama ise kaliteli malzemelerden yapılır ve daha iyi bir koruma sağlar.  Ağırlıklı olarak işyerleri ve iyi korunması gereken binalarda tercih eder.

Doğrama işlerinde nasıl bir prosedür uygulanıyor?

 

Evin ve sizin ihtiyaçlarınız tespit edildikten sonra keşif için evinize gelinir. Ölçüler alındıktan sonra en kısa sürede çalışmalara başlanır.

 

FİYATLANDIRMA :

Fiyatlandırma PVC maliyeti + işçilik toplamıyla verilir. Ege T.B.D size doğrama işlerinde en iyi işçiliği ve en uygun fiyatlı PVC  sistemlerini kurmayı ve en uygun işçilik maliyetini garanti eder. PVC işleriniz için hemen arayın.

PVC işlerin için Hemen Ara

PVC işlerin için Hemen Ara

Hemen Ara
×